Bydgoskie Półkolonie z MDK1 – lista uczestników

Publikujemy listę uczestników zakwalifikowanych do uczestnictwa w Bydgoskich półkoloniach Lista_zakwalifikowanych_bydgoskie_polkolonie

UWAGA! Listy uczestników na tegoroczne Bydgoskie Półkolonie z MDK1 zostały zamknięte!

Bydgoskie Półkolonie 2021 z Młodzieżowym Domem Kultury nr1 w Bydgoszczy

Półkolonie odbywać się będą w następujących tygodniach:
Turnus I – 5-9.07.2021r.
Turnus II – 12-16.07.2021r.
Turnus III – 19-23.07.2021r.
Turnus IV 26-30.07.2021r.

Zajęcia przeznaczone są dla uczniów bydgoskich szkół w wieku od 7 do 13 lat i odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00

Uczestnikom proponujemy ciekawe zajęcia oraz obiad i II śniadanie.
CENA: 100 zł za tygodniowy turnus

Warunkiem zgłoszenia dziecka na półkolonie jest pobranie karty kwalifikacyjnej wraz z załącznikami w formie elektronicznej ze strony internetowej Miasta Bydgoszczy lub placówki MDK-1 i wypełnienie jej przez rodzica/opiekuna prawnego oraz przekazanie wypełnionego dokumentu do sekretariatu MDK-1. Dziecko powinno posiadać legitymację szkolną bydgoskiej szkoły oraz Bydgoską Kartę Miejską.

UWAGA: Decyduje kolejność zgłoszeń (grupa dzieci liczy 15 osób). Każdy uczeń może skorzystać maksymalnie z dwóch tygodniowych turnusów.

Prosimy o zapoznanie się ze wszystkimi szczegółami, jakie znajdziecie Państwo w poniżej zamieszczonych informacjach.

karta kwalifikacyjna
oświadczenia rodzica MDK_PM